Študijné programy
Obsahuje všetky študijné programy
| Zdroj | odbor vysokoškolského vzdelávania, MŠVVaŠ SR |
|---|---|
| Poverená osoba | Peter Ondreicka |
| Aktualizácia | 17.08.2026 13:16:15 |
| Počet záznamov | 53821 |
| Počet platných záznamov | 10752 |
| Zobraziť iba platné položky: | Áno Zmeniť |
| REST API | JSON CSV |
| Export číselníka | CSV UTF-8 CSV WinLatin 2 |
| Kód | Kód (UIPŠ) | Kód školy | Titul | Názov | Typ programu | Akreditácia od | Platnosť od | Jazyk PaT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód (UIPŠ2) | Kód fakulty | Forma štúdia | Študijný odbor 1 | Akreditačný spis | Akreditácia do | Platnosť do | Jazyky poskytovania | |
| Kód (CRŠ 1) | Kód miesta štúdia | Stupeň štúdia | Študijný odbor 2 | vedlajší | Dĺžka štúdia | Pozastavenie od | V procese KA | Prof. orient. | |
| 182936 | 709000000 | 15 | stavby pre udržateľné hospodárenie s vodou v krajine (Structures for Sustainable Water Management in the Landscape) | 0 | 10.08.2017 | 12.10.2021 | ||
| 1612R21 | 709060000 | 1 | 1610R00 | ex offo | 12.10.2021 | 14 | ||
| 1 | 3659R00 | 0 | 3 | NIE | NIE | ||||
| 182937 | 709000000 | 15 | stavby pre udržateľné hospodárenie s vodou v krajine (Structures for Sustainable Water Management in the Landscape) | 0 | 10.08.2017 | 12.10.2021 | ||
| 1612R21 | 709060000 | 1 | 1610R00 | ex offo | 12.10.2021 | 1 | ||
| 1 | 3659R00 | 0 | 3 | NIE | NIE | ||||
| 182938 | 709000000 | 01 | stavby pre udržateľné hospodárenie s vodou v krajine (Structures for Sustainable Water Management in the Landscape) | 0 | 10.08.2017 | 12.10.2021 | ||
| 1612T21 | 709060000 | 1 | 1610T00 | ex offo | 12.10.2021 | 14 | ||
| 2 | 3659T00 | 0 | 2 | NIE | NIE | ||||
| 182939 | 709000000 | 01 | stavby pre udržateľné hospodárenie s vodou v krajine (Structures for Sustainable Water Management in the Landscape) | 0 | 10.08.2017 | 12.10.2021 | ||
| 1612T21 | 709060000 | 1 | 1610T00 | ex offo | 12.10.2021 | 1 | ||
| 2 | 3659T00 | 0 | 2 | NIE | NIE | ||||
| 4147 | 709000000 | 01 | stavby s environmentálnym určením | 0 | 06.05.2013 | 10.03.2021 | ||
| 1612T07 | 709060000 | 2 | 1610T00 | ex offo | 31.03.2021 | 14 | ||
| 2 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 21024 | 1612807 | 709000000 | 01 | stavby s environmentálnym určením | 0 | 19.11.2009 | 01.09.2019 | |
| 1612T07 | 709060000 | 1 | 1610T00 | 2015-18817/47335:6-15A0 | 13.11.2015 | 14 | ||
| 2 | 3659T00 | | 2 | NIE | NIE | ||||
| 104752 | 709000000 | 15 | stavby s environmentálnym určením | 0 | 17.09.2018 | 12.10.2021 | ||
| 1612R07 | 709060000 | 1 | 1610R00 | ex offo | 12.10.2021 | 1 | ||
| 1 | 3659R00 | 0 | 3 | NIE | NIE | ||||
| 104753 | 709000000 | 15 | stavby s environmentálnym určením | 0 | 17.09.2018 | 12.10.2021 | ||
| 1612R07 | 709060000 | 1 | 1610R00 | ex offo | 12.10.2021 | 14 | ||
| 1 | 3659R00 | 0 | 3 | NIE | NIE | ||||
| 104751 | 709000000 | 01 | stavby s environmentálnym určením | 0 | 30.05.2018 | 12.10.2021 | ||
| 1612T07 | 709060000 | 1 | 1610T00 | ex offo | 12.10.2021 | 14 | ||
| 2 | 3659T00 | 0 | 2 | NIE | NIE | ||||
| 11206 | 3659718 | 702000000 | 15 | stavebné inžinierstvo | 0 | 31.08.2013 | 01.09.2019 | |
| 3659R18 | 702040000 | 2 | 3659R00 | ex offo (§ 113af ods. 12) | 30.04.2016 | 14 | ||
| 1 | 4 | NIE | NIE | |||||
| 16629 | 702000000 | 15 | stavebné inžinierstvo | 0 | 20.04.2018 | 01.09.2019 | ||
| 3659R18 | 702040000 | 1 | 3659R00 | 2018/6391:2-15A0 | 20.04.2018 | 14 | ||
| 1 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 16628 | 3659818 | 702000000 | 01 | stavebné inžinierstvo | 0 | 20.04.2018 | 01.09.2019 | |
| 3659T18 | 702040000 | 1 | 3659T00 | 2018/6391:2-15A0 | 20.04.2018 | 14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 16625 | 3659814 | 702000000 | 01 | stavebné materiály a prefabrikácia | 0 | 09.01.2008 | 01.09.2019 | |
| 3659T14 | 702040000 | 1 | 3659T00 | CD-2009-30657/28678-1:sekr | 13.09.2009 | 14 | ||
| 5362 | 2 | 2 | NIE | NIE | ||||
| 3929 | 3644718 | 710000000 | 15 | staviteľstvo | 0 | 27.02.2013 | 09.08.2021 | |
| 3644R18 | 710020000 | 2 | 3659R00 | ex offo | 09.08.2021 | 14 | ||
| 1 | 4 | NIE | NIE | |||||
| 184148 | 701000000 | 16 | stratégia a podnikanie | 0 | 09.01.2020 | 13.12.2019 | ||
| 6213T21 | 701120000 | 1 | 6213T00 | 2019/18599:68-A1110 | 14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 184149 | 701000000 | 16 | stratégia a podnikanie | 0 | 09.01.2020 | 04.08.2022 | ||
| 6213T21 | 701120000 | 1 | 6213T00 | ex offo | 04.08.2022 | 1 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 23307 | 1626709 | 710000000 | 15 | stráž prírody | 0 | 12.11.2015 | 01.09.2019 | |
| 1626R09 | 1 | 1610R00 | 2015-18768/47288:2-15A0 | 1,14 | ||||
| 710004100 | 1 | 3 | NIE | NIE | ||||
| 23308 | 1626709 | 710000000 | 15 | stráž prírody | 0 | 03.11.2009 | 03.02.2022 | |
| 1626R09 | 2 | 1610R00 | ex offo | 03.02.2022 | 14 | |||
| 1 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 11526 | 8136705 | 716000000 | 15 | stredoeurópska areálová kultúra | 0 | 30.11.2009 | 01.09.2019 | |
| 8136R05 | 716050000 | 1 | 8110R00 | sine_2013 | 10.10.2013 | 14 | ||
| 13041 | 1 | 3 | NIE | NIE | ||||
| 11524 | 8136705 | 716000000 | 15 | stredoeurópska areálová kultúra | 0 | 30.11.2009 | 01.09.2019 | |
| 8136R05 | 716050000 | 2 | 8110R00 | sine_2013 | 10.10.2013 | 14 | ||
| 13042 | 1 | 3 | NIE | NIE |
Dočasné upozornenie
Tento číselník obsahuje niektoré záznamy prevzaté zo systému CRŠ 1, ktorých platnosť sa musí preveriť.
Označenie:
kód - naplánovaná zmena kódu
kód - kód, ktorý može systém označiť ako neplatný
Tento číselník obsahuje niektoré záznamy prevzaté zo systému CRŠ 1, ktorých platnosť sa musí preveriť.
Označenie:
kód - naplánovaná zmena kódu
kód - kód, ktorý može systém označiť ako neplatný
