Študijné programy
Obsahuje všetky študijné programy
| Zdroj | odbor vysokoškolského vzdelávania, MŠVVaŠ SR |
|---|---|
| Poverená osoba | Peter Ondreicka |
| Aktualizácia | 28.09.2026 12:04:52 |
| Počet záznamov | 53991 |
| Počet platných záznamov | 10763 |
| Zobraziť iba platné položky: | Áno Zmeniť |
| REST API | JSON CSV |
| Export číselníka | CSV UTF-8 CSV WinLatin 2 |
| Kód | Kód (UIPŠ) | Kód školy | Titul | Názov | Typ programu | Akreditácia od | Platnosť od | Jazyk PaT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód (UIPŠ2) | Kód fakulty | Forma štúdia | Študijný odbor 1 | Akreditačný spis | Akreditácia do | Platnosť do | Jazyky poskytovania | |
| Kód (CRŠ 1) | Kód miesta štúdia | Stupeň štúdia | Študijný odbor 2 | vedlajší | Dĺžka štúdia | Pozastavenie od | V procese KA | Prof. orient. | |
| 100574 | 6284808 | 703000000 | 01 | finančné riadenie podniku | 0 | 11.07.2013 | 09.08.2022 | |
| 6284T08 | 703050000 | 2 | 6213T00 | ex offo | 09.08.2022 | 14 | ||
| 703052100 | 2 | 2 | NIE | NIE | ||||
| 184978 | 710000000 | 01 | bezpečnostný manažment | 0 | 01.01.2023 | 01.01.2023 | ||
| 9245T02 | 710010000 | 2 | 9205T00 | ex offo | 14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 102456 | 704000000 | 01 | technika pre biosystémy (2014) | 0 | 18.06.2018 | 28.05.2020 | ||
| 4112T11 | 704030000 | 2 | 2381T00 | 2020/7546:41-A1110 | 31.08.2020 | 14 | ||
| 2 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 16349 | 704000000 | 01 | poľnohospodárska technika | 0 | 11.11.2015 | 04.09.2020 | ||
| 4112T02 | 704030000 | 1 | 2381T00 | ex offo | 31.08.2020 | 14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 21101 | 709000000 | 01 | infoelektronika | 0 | 19.11.2009 | 05.03.2021 | ||
| 2613T05 | 709040000 | 2 | 2675T00 | ex offo | 31.08.2021 | 14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 16771 | 702000000 | 01 | Informačné systémy (konverzný) | 0 | 16.12.2019 | 20.07.2022 | ||
| 2533T00 | 702070000 | 1 | 2508T00 | ex offo | 20.07.2022 | 1,14 | ||
| 2 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 185863 | 705000000 | 01 | protipožiarna ochrana a bezpečnosť | 0 | 04.09.2025 | 13.08.2025 | ||
| 9241T02 | 705020000 | 1 | 9205T00 | 7377/2025 | 14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 16692 | 2305815 | 702000000 | 01 | počítačová podpora návrhu a výroby | 0 | 09.11.2015 | 01.09.2019 | |
| 2305T15 | 702060000 | 1 | 2381T00 | 2015-18811/46628:3-15A0 | 1,14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 7283 | 6280808 | 704000000 | 01 | agrárny obchod a marketing | 0 | 11.11.2015 | 01.09.2019 | |
| 6280T08 | 704020000 | 1 | 6213T00 | 2015-18737/46404:3-15A0 | 14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 16760 | 702000000 | 01 | softvérové inžinierstvo | 0 | 16.12.2019 | 20.07.2022 | ||
| 2535T00 | 702070000 | 1 | 2508T00 | ex offo | 20.07.2022 | 1,14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 184980 | 714000000 | 01 | podnikové manažérske systémy | 0 | 01.01.2023 | 01.01.2023 | ||
| 6284T33 | 714020000 | 2 | 6213T00 | ex offo | 14 | |||
| 714020100 | 2 | 2 | NIE | NIE | ||||
| 185864 | 705000000 | 01 | protipožiarna ochrana a bezpečnosť | 0 | 04.09.2025 | 13.08.2025 | ||
| 9241T02 | 705020000 | 2 | 9205T00 | 7377/2025 | 14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 100745 | 709000000 | 01 | záchranárska, požiarna a bezpečnostná technika | 0 | 17.09.2018 | 30.09.2026 | ||
| 2153T07 | 709010000 | 1 | 2118T00 | ex offo | 30.09.2026 | 14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 21402 | 2381823 | 710000000 | 01 | strojárske technológie | 0 | 12.11.2015 | 01.09.2019 | |
| 2381T23 | 710030000 | 1 | 2381T00 | 2015-18768/47288:2-15A0 | 1,14 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 104769 | 709000000 | 01 | pozemné stavby | 0 | 30.05.2018 | 01.09.2019 | ||
| 3631T00 | 709060000 | 1 | 3659T00 | 2018/4183:6-15A0 | 1 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 21100 | 709000000 | 01 | informatika | 0 | 19.11.2009 | 05.03.2021 | ||
| 2508T00 | 709040000 | 2 | 2508T00 | ex offo | 31.08.2021 | 14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 16759 | 702000000 | 01 | softvérové inžinierstvo (konverzný) | 0 | 16.12.2019 | 20.07.2022 | ||
| 2535T00 | 702070000 | 1 | 2508T00 | ex offo | 20.07.2022 | 1,14 | ||
| 2 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 101958 | 717000000 | 01 | fyzikálne inžinierstvo progresívnych materiálov | 0 | 18.06.2018 | 31.08.2022 | ||
| 3940T03 | 717050000 | 1 | 2675T00 | ex offo | 31.08.2022 | 14 | ||
| 2 | 2 | NIE | NIE | |||||
| 102394 | 704000000 | 01 | bezpečnosť a kontrola potravín /2014/ | 0 | 05.11.2018 | 04.09.2025 | ||
| 4170T04 | 704050000 | 2 | 2940T00 | ex offo | 04.09.2025 | 14 | ||
| 2 | 3 | NIE | NIE | |||||
| 104653 | 2940812 | 702000000 | 01 | potraviny, hygiena, kozmetika | 0 | 09.11.2015 | 01.09.2019 | |
| 2940T12 | 702010000 | 1 | 2940T00 | 2015-18811/46628:3-15A0 | 1 | |||
| 2 | 2 | NIE | NIE |
Dočasné upozornenie
Tento číselník obsahuje niektoré záznamy prevzaté zo systému CRŠ 1, ktorých platnosť sa musí preveriť.
Označenie:
kód - naplánovaná zmena kódu
kód - kód, ktorý može systém označiť ako neplatný
Tento číselník obsahuje niektoré záznamy prevzaté zo systému CRŠ 1, ktorých platnosť sa musí preveriť.
Označenie:
kód - naplánovaná zmena kódu
kód - kód, ktorý može systém označiť ako neplatný
